CLGA

Loreta Golf Pyšely presented by CarTec

pyšely

O turnaji

Loreta Pyšely patří k mladším hřištím v ČR, jelikož bylo oficiálně otevřeno v roce 2013. Nic na tom ale nemění fakt, že již po několikáté v řadě, se Pyšely staly v anketě časopisu Golf Digest “Golfovým hřištěm roku”. Hřiště mimo jiné disponuje driving rangem a přirozeně také plochami na trénink krátké hry a puttování. Pyšely se velmi rychle dostaly z mladého hřiště do kategorie sportovního hřiště a to dokazuje také nespočet amatérských turnajů které Pyšely v sezóně ovládají. Krásné 18ti jamkové hřiště se rozčleňuje kolem klubovny a hráči si tak mohou dopřát rozmanitý pohled do krajiny.

Turnaj CLGA v Loreta Golf Club Pyšely presented by BMW CarTec Group

CarTec Group je největším autorizovaným partnerem BMW v České republice a zároveň jediným prodejcem, který nabízí všechny značky z produkce BMW AG vč. značky Rolls-Royce. V letošním roce oslaví CarTec Group své 20. leté výročí. Společnost je známá osobním přístupem ke svým zákazníkům, který je podtržen heslem „Rozdíl je v přístupu“.  Kdo nevyzkouší, nepozná…..

CarTec Group podporuje řadu sportovních aktivit, k nimž golf neodmyslitelně patří. Proto se ve firmě rozhodli podpořit Czech Ladies Golf Association a její hlavní cíl – zprostředkovat ženám sportovní a soutěžní golf. Všem hráčkám BMW CarTec přeje mnoho úspěchů nejen na turnaji v Pyšelích, ale i na ostatních turnajích.

Celý ročník turnajů CLGA se může uskutečnit jen s laskavým přispěním všech našich parnterů, za což jim patří poděkování.

Hřiště

Pyšely jsou na pohled velmi přívětivé i tím, že zde není výrazně kopcovitý terén, nicméně se nedá říct, že by jamky byly splývavé, právě naopak. Každá jamka je velmi unikátní a takticky vymyšlená. Právě díky tomu si hřiště oblíbilo plno ambiciózních hráčů a snaží se pokořit jeho nástrahy. Je nutné podotknout, že v Pyšelích se i mimo délku ctí hráčská přesnost a proto je důležité se vyvarovat vodním překážkám a lesům.

Osmnáctá jamka, jedna z mnoha impozantních jamek, které se v Pyšelích nacházejí, je mnohokrát horlivě zmiňována v ústranách klubovny a to z toho důvodu že buď hráčům pomůže a nebo je vytrestá na závěr. Jamka číslo 18. Je poměrně dlouhý par 5. Ránou z odpaliště je nutné vyvarovat se bunkeru po pravé straně a následovně čeká hráče osudová přibližující rána v jejíž cestě stojí nepřehlédnutě košatý strom. Je proto na hráči aby zvolil individuální taktiku a za každou cenu se vyvaroval větvím tohoto stromu. Jakékoliv odchýlení z trajektorie může na této jamce vést k nemilému score a proto se nesmí 18. jakma podceňovat, stejně tak jako předešlých několik jamek.

Startovné

Pro členky CLGA: 1.600 Kč
Ostatní: 2.000 Kč

Kdy

11. června 2024
od 8:00
do 18:00

Kde

Loreta Golf Pyšely

PROSTOR PRO REKLAMU

Galerie

Nadcházející turnaje

Royal Beroun Golf Club
Royal Beroun Golf Club presented by Vodafone
Royal Beroun Golf Club je prestižní golfové hřiště, které má k ženskému golfu velmi blízko. Pyšní dlouholetým partnerstvím s...
30. dubna 2024
Karlštejn
Golf Resort Karlštejn presented by Chopard
Golf Resort Karlštejn patří v ČR k nejznámějším hřištím a nepochybně díky svému působivému umístění s majestátní výhledem...
21. května 2024
pyšely
Loreta Golf Pyšely presented by CarTec
Loreta Pyšely patří k mladším hřištím v ČR, jelikož bylo oficiálně otevřeno v roce 2013. Nic na tom...
11. června 2024
karlovy vary
Golf Resort Karlovy Vary presented by Thun 1794 a.s.
O turnaji Golf Resort Karlovy Vary je spojen s mnohaletou tradicí. Právě zde vznikaly úplně první začátky českého...
30. července 2024
panorama
Panorama Golf Resort Kácov presented by Pilsner Urquell
Pilsner Urquell a golf k sobě patří již desítky let. Díky spolupráci Pilsner Urquell s předními českými golfovými hřišti si mohou...
19. srpna 2024
cihelny-1024x576-1
Cihelny Golf & wellness resort
Prožijte vrchol luxusu a odpočinku v našem golfovém resortu, který je zasazen do serene krásy přírody. Ponořte se...
12. září 2024
nahled-marianske-lazne
Royal Golf Club Marianské Lázně
Pojďte si s námi zahrát nejstarší golfové hřiště u nás, které je ještě navíc Královské! Jeho počátky sahají...
13. září 2024
albatross
Albatross Golf Resort
Albatross Golf Resort se nachází nedaleko od Prahy, směrem na dálnici D5, ve Vysokém Újezdě. Albatross patří mezi...
1. října 2024